Logo firmy Redcom

Pawilony handlowe

Pawilon handlowy produkowany przez Redcom Ltd

Pawilon handlowy produkowany przez Redcom Ltd

Nowoczesne, estetyczne, funkcjonalne, niedrogie i łatwe w montażu. Pawilony handlowe z płyty warstwowej to świetna propozycja zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy nie mogą pozwolić sobie na dzierżawę lub wybudowanie własnego obiektu gastronomicznego, handlowego czy przestrzeni biurowej. Płyty warstwowe umożliwiają wykonanie solidnych, całorocznych obiektów o różnym przeznaczeniu, w bardzo krótkim czasie.

Zalety obiektów z płyty warstwowej

Płyty warstwowe są lekkie, trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Występują w różnych kolorach i pozwalają na budowę obiektu w pełni dostosowanego do indywidualnych wymagań zamawiającego. Pawilony handlowe z płyt warstwowych mogą mieć dowolny kształt i wymiary, a drzwi i okna można umiejscowić praktycznie w dowolnym miejscu. Jeżeli, wraz z rozwojem działalności, przestrzeń pawilonu okaże się zbyt mała, nie ma problemu, by dobudować do niego kolejne moduły. Lekka, choć solidna, konstrukcja pozwala na bezproblemowy transport. Z płyt można z powodzeniem budować obiekty tymczasowe (świetnie sprawdzają się przy obiektach takich jak np. biura budowy), ale nie tylko. Aby postawić pawilon handlowy z płyty warstwowej, nie trzeba pozyskiwać żadnych pozwoleń budowlanych, a montaż takiego obiektu nie wymaga ingerencji w działkę. Wystarczy odpowiednio duże suche i równe miejsce. Z obiektów można korzystać zaraz po ich postawieniu – wystarczy tylko zadbać o odpowiednie umeblowanie i wyposażenie. Warto również zwrócić uwagę na estetykę pawilonów budowanych w tej technologii. Są nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. W niczym nie przypominają tymczasowych baraków. Wyglądają tak samo i są równie funkcjonalne co tradycyjne budynki.

Nie tylko pawilony handlowe

Co można zbudować z płyt warstwowych? Nie ma tu właściwie żadnych ograniczeń. Wszystko zależy od potrzeb. Materiał sprawdzi się świetnie do budowy takich obiektów, jak pawilony handlowe i usługowe, przestrzenie biurowe, obiekty gastronomiczne, pawilony socjalne, pawilony na stacjach benzynowych, hale magazynowe, garaże, stróżówki kioski czy sklepy. Pawilony handlowe z płyty warstwowej można np. postawić na targowisku zamiast tradycyjnego stoiska. Takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron. Dla pracowników oznacza o wiele większy komfort pracy, natomiast dla klientów – większy komfort podczas zakupów. Warto również przemyśleć postawienie pawilonu z płyt warstwowych, zakładając lub prowadząc działalność gastronomiczną, bez względu na to, czy jest to restauracja, kawiarnia czy punkt z fast foodami. Do pawilonów można doprowadzić wszystkie niezbędne media i poprowadzić instalacje (prąd, woda, kanalizacja).

Budowa jakiekolwiek obiektu wymaga załatwienia formalności, uzyskania niezbędnych pozwoleń, co wymaga czasu, no i, oczywiście sporych nakładów finansowych. Pawilony handlowe z płyt warstwowych są tanie i można je szybko postawić, a dzięki temu szybko uruchomić planowaną działalność.

zobacz pozostałe artykuły z bazy wiedzy »