O firmie

kontenery socjalne

REDCOM LTD powstał w 1999 roku jako firma rodzinna z kapitałem polskim. REDCOM tworzy swój sukces w oparciu o trwałą jakość, innowacyjną technologię i własną drogę w filozofii projektowania.


REDCOM to polski system według światowych rozwiązań!
REDCOM to polska marka o globalnym charakterze!

płyty warstwowe płyty warstwowe


kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne

O firmie

REDCOM to specjalista w swojej profesji, to stabilna firma o ugruntowanej pozycji. Posiadamy odpowiednie kompetencje i doświadczenie, a do tego mamy aspiracje , aby ciągle się uczyć!

Doświadczenie zdobyte przez naszych pracowników podczas pracy w korporacjach z branży budowlanej zaowocowało świetnym designem projektowym pawilonów handlowych, hal przemysłowych, a także indywidualnym podejściem sprzedażowym.


Prawdziwa pasja jest potrzebna w wytwarzaniu wspaniałych produktów.

Strategia

Każdy z naszych produktów tworzymy od podstaw zaczynając od zwykłego rysunku poprzez projekt, prezentację i gotowy PRODUKT. Wszystko w oparciu o dbałość nad każdym szczegółem, przy zachowaniu właściwych parametrów jakościowych.

Chcemy być odpowiedzialni na każdym etapie wspólnej drogi! Od projektowania poprzez rozwój po produkcję i sprzedaż. Naszą filozofia jest, aby nasze produkty pasowały do otoczenia a nie na odwrót. Oto kim jesteśmy!


Co robimy?

Produkty o ponadstandardowych właściwościach użytkowych.
Innymi słowy, produkty, z których jesteśmy dumni!

Design

Wszystko ma początek w Redcom Design Center Nasi projektanci szukając inspiracji korzystają z wielu źródeł. Tworzą zgodnie z naturą, dążąc do równowagi. Czerpiemy inspirację z każdego źródła typu sztuka, życie, codzienność czy moda. "Godzimy" stal z drewnem, naturalność z surowością. Staramy się wszystkiemu nadać własny, indywidualny, unikalny styl i charakter.

Technologia

Zaangażowanie ludzi na każdym etapie produkcji, zaawansowane technologie oraz nastawienie na rozwój i badania gwarantują najlepszy produkt dla naszych Klientów. Udoskonalając nasze produkty dążymy do tego, aby gwarantowały one naszym Klientom korzyści na długie lata.


Jak działamy?

Nasz doświadczony zespół z branży architektonicznej jest w stanie zająć się nowoczesnym zaprojektowaniem najbardziej wyrafinowanych przedsięwzięć Inwestora. Dzięki ugruntowanej pozycji w branży oferujemy atrakcyjne ceny adekwatne do własnej myśli projektowej i technologicznej.

Dodatkowo dzielimy się wiedzą z dziedziny budownictwa z płyt warstwowych, nasza zakładka Baza wiedzy będzie systematycznie uzupełniana. Już teraz dołącz do grona naszych partnerów! Kliencie zostań naszym partnerem i powierz nam swoje rozwiązania!


Nie chcemy być najwięksi, chcemy być najlepsi!

Lubimy przełamywać bariery,
lubimy zaskakiwać i zrywać z tradycjami,
chcemy być o jeden krok dalej od konkurencji!

Certyfikaty

kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne kontenery socjalne