Drzwi automatyczne

REDCOM LTD jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki TORMAX na terenie województw : pomorskiego , kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Sprzedajemy również napędy do drzwi automatycznych firmy TORMAX bezpośrednio Producentom stolarki okiennej i drzwiowej na wyznaczonym regionie.

Oferta produktowa dzieli się na:

kontenery socjalne
Drzwi automatyczne przesuwne
kontenery socjalne
Drzwi karuzelowe
kontenery socjalne
Drzwi harmonijkowe
kontenery socjalne
Drzwi automatyczne rozwierne

kontenery socjalne

TORMAX to niezależna i aktywna na całym świecie szwajcarska firma z 60 - letnim doświadczeniem w zakresie automatyki drzwiowej. Jest kojarzona z bezpieczeństwem i niezawodnością. Napędy TORMAX konstruowane są tak, aby wytrzymały najbardziej intensywną eksploatację. Są ciche, szybkie i trwałe.

Siedziba główna przedsiębiorstwa mieści się w Szwajcarii, w miejscowości Bülach w pobliżu Zurychu. Przedsiębiorstwo dysponuje na całym świecie 14 spółkami wchodzącymi w skład grupy i jest oparte na dwóch filarach: TORMAX (technika napędów drzwiowych) oraz SERVAX (silniki elektryczne dostosowane do potrzeb klientów. TORMAX jest jednym z głównych europejskich producentów automatycznych systemów drzwiowych. Firma na całym świecie wspólnie ze sprawdzonymi Partnerami stosuje sprawdzone rozwiązania w dziedzinie drzwi automatycznych. Mózgiem każdego rozwiązania jest napęd drzwiowy, który firma TORMAX sama projektuje, konstruuje i produkuje w Szwajcarii oraz Niemczech.


Zastosowanie drzwi automatycznych:

Automatyczne drzwi marki TORMAX montowane są w budynkach biurowych, centrach handlowych, w hotelach, restauracjach, sklepach, na lotniskach i dworcach, statkach a także w domach mieszkalnych - krótko mówiąc - w setkach tysięcy budynków na całym świecie.