Budka na lody

kontenery socjalne

Redcom LTD przedstawia ofertę produktów pod tytułem : Budka na lody, których budowa opiera się na systemie modułowym według własnych rozwiązań.

Technologia budowy tych obiektów umożliwia ich dostawę w każde miejsce na świecie. Zainteresowanym Klientom wysyłamy zdjęcia i projekty koncepcyjne. Zapraszamy do złożenia zapytania.

Wymiary: Według założeń Klienta.
Dostępne wymiary: szer. 1,5; 2,0; 2,4; 3 mb.
Długość maks. do 9 mb.
Wysokość wew. do 3,0 m

Charakterystyka produktu:

Konstrukcja:

Strukturalne i dekoracyjne ramy wykonane są z profili stalowych gorąco walcowanych lub zimnowalcowanych o grubości od 3-10 mm. Ściany zewnętrzne wykonane z płyt warstwowych. Wszystkie połączenia ramy i łączenia blach są spawane ze sobą lub skręcane i zabezpieczone antykorozyjnie powłoką malarską.

Podłoga:

Panel warstwowy z poliuretanu. Na życzenie Klienta możemy zastosować wkład płyty warstwowej ze styropianu lub wełny mineralnej, Wodoodporna płyta typu OSB Współczynnik przewodzenia ciepła dla podłogi wynosi min. U = 0,2 W/m2K

Konstrukcja dachu i stropu:

Płyta warstwowa dachowa z rdzeniem poliuretanowym. Na życzenie Klienta możemy zastosować rdzeń ze styropianu lub z wełny mineralnej. Rdzeń izolacyjny w zależności od wymagań obiektu. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi min. U = 0,25 W/m2K Woda opadowa z dachu odprowadzana za pomocą rynien i rur spustowych.

Konstrukcja ściany elewacji i boczne:

Płyty warstwowe ścienne z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej wykończone blachą stalową powlekaną w kolorystyce odpowiadającej Klientowi. Elewacja może być wykończona elementami z drewna, HPL lub innym laminatem. Attyka przystosowana do umieszczenia reklamy na życzenie Klienta.

Stolarka okienna i drzwiowa:

W zależności od warunków ekonomicznych stosujemy stolarkę okienną i drzwiową z PCV lub Aluminium.

Instalacja sanitarna i elektryczna:

Standardowo wyposażamy nasze portiernie w kompletną instalację elektryczną, na życzenie w instalację sanitarną.