Rolety zewnętrzne

kontenery socjalne

Rolety zewnętrzne oferowane przez REDCOM LTD dzięki starannie dobranym surowcom, przy ściśle zachowanych parametrach technicznych charakteryzują się bardzo dobrą odpornoscią na oddziaływanie czynników zewnętrznych i atmosferycznych.

Dzięki temu ,że w produkowanych przez nas pawilonach stosujemy standardowo rolety zewnętrzne, możemy tanio odsprzedawać je również pozostałym Klientom.


Główne zalety rolet zewnętrznych z firmy Redcom to:

  • skuteczna ochrona przed chłodem
  • dodatkowe skuteczne ograniczenie dużego nasłonecznienia
  • redukują koszty związane z ogrzewaniem mieszkania zimą
  • pozwalają zachować prywatność
  • ochrona antywłamaniowa obiektu

Nasza oferta systemów okiennych rolet zewnętrznych dzieli się w zależności od zastosowanego materiału na:

  • rolety aluminiowe
  • rolety z PCV

Rolety te można montować zarówno na elewacji w budynku już istniejącym, jak i w czasie montażu okna, jako część systemu okiennego w budynkach dopiero powstających (w postaci rolet nadstawnych).

Charakterystyka oferowanych rolet:

Rolety zewnętrzne montuje się na głównie na elewacji budynku. Składają się one z połączonych ze sobą listew (lameli) tworzących pancerz, który jest zamontowany w skrzynce, z której boków wychodzą prowadnice ograniczające ruch tegoż pancerza. Prowadnice te montuje się na oknie, drzwiach lub elewacji.

Posiadamy w ofercie szeroką gamę profili pancerza o szer. od 39 do 77 mm, w różnych kolorach w zależności od wymagań Inwestora. Oprócz tradycyjnych ręcznych napędów oferujemy doskonałe , sprawdzone napędy elektryczne. Odpowiednio dobrany system sterowania pozwola na łatwą, przyjemną i komfortową obsługę zakupionych w naszej firmie rolet.

Prosimy o przysłanie zapytania ofertowego.